System & Network
 
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink

 
 Company 
 
Home | Login | Register | Site Map | About Us | Contact Us
Status : I N A C T I V E _ Guest
فــروش  
 
  سیستمهای پیشنهادی سایبرتکس - نقد و اقساط
 
با توجه به پیشرفت روزافزون دانش کامپیوتر و نیاز مبرم به این تکنولوژی ، و از طرفی وجود مشکلاتی همچون تنوع نظرات ، تنوع مدل ، مشاوره های ناآگاهانه و ... که بر سر راه تهیه رایانه مناسب وجود دارند این شرکت بر آن شده است که به منظور رفاه و اطمینان خاطر دوستانی که آشنایی کمتری با مشخصه های سخت افزاری دارند ، هر ماه هشت دستگاه رایانه را با کاربری های متفاوت ارائه دهد .
 
 
  فروش قطعات
 
در این بخش قادر خواهید بود  لیست جامعی از موجودی قطعات این شرکت را با جزئیات کامل و به قیمت روز مشاهده  نموده و پس از بررسی کامل ، در صورت نیاز اقدام به خرید نمائید . ضمنا چنانچه در این سایت ثبت نام کرده باشید و با نام کاربری خود  وارد شده و اقدام به بررسی قطعات نمائید ، عملکرد شما با کد پیگیری مشخص در پروفایل شخصی تان به ثبت رسیده و در هر زمان قابل بازبینی می باشد .
 
 
  فروش سیستم انتخابی شما - نقد و اقساط
 
کاربرانی که با قـطـعات سخـت افـزاری آشنـایـی دارنـد و مـایل به خرید کامپیوتر با قطعات انتخابی خود می باشند ، می توانند از این بخش استفاده نمایند .  در این قسمت شما قطعات دلخواه خود را انتخاب نموده و قیمت کل سیستم مورد نظر خود را با جزئیات کامل هر یک از قطعات مشاهده خواهید کرد . ضمنا در صورت تمایل به خرید اقساطی قادر به محاسبه جزئیات باز پرداخت اقساطی نیز خواهید بود .
 
 
  فروش نوت بوک - نقد و اقساط
 
در این بخش قادر خواهید بود  لیست جامعی از موجودی نوت بوک های این شرکت را با جزئیات کامل و به قیمت روز مشاهده  نموده و پس از بررسی کامل ، اقدام به خرید نمائید . ضمنا چنانچه در این سایت ثبت نام کرده باشید و با نام کاربری خود  وارد شده و اقدام به بررسی نمائید ، عملکرد شما با کد پیگیری مشخص در پروفایل شخصی تان به ثبت رسیده و در هر زمان قابل بازبینی می باشد .
 
 
  Members
  Login  
  Pass  
     
    Forget Pass  
User Information
  User : Guest
  User ID : Guest
  Login at : Login First
Login...  
Copyright 2009 Cybertex system & network company.   All right reserved .  Company Info | Contact Us | Advertise with us