System & Network
 

 
 Company 
 
Home | Login | Register | Site Map | About Us | Contact Us
Status : I N A C T I V E _ Guest
واحد آموزشهای تخصصی سایبرتکس - دپارتمان گرافیک  
 
دوره جامع و کاربردی تربیت گرافیست ( Corel Draw , Photo shop , Free hand )  
 
در این دوره دانشجویان در ابتدای امر با کلیات محیط های وکتور و رستر و تفاوت میان آنها کاملا آشنا خواهند شد . سپس کار را با نرم افزار گرافیکی  Corel Draw  شروع کرده و جزئیات ابزاری و عملکردی آن را مورد بررسی و استفاده قرار می دهند .  پس از آشنایی و تسلط کامل با این نرم افزار وارد مرحله دوم شده و کار با نرم افزار  Photo Shop  را شروع می کنند .  در مرحله سوم سعی بر آن خواهد بود که با توجه به خصوصیات عملکردی این دو محیط  دانشجویان بتوانند رابطه ای منطقی بین آنها برقرار کرده و برای دستیابی به اهداف خود ، ترکیب تواناییهای بدست آمده در این دو محیط را بصورت مکمل مورد استفاده قرار دهند . مسلما با پیروی از این روش ، توانایی گرافیست به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر به مراتب افزایش خواهد یافت . در مرحله آخر اصول و قواعد مربوط به شیت بندی و خروجی گرفتن از کارهای طراحی شده ، در محیط   Free Hand  مورد  بحث و بررسی قرار خواهد گرفت .
 
 
اساتید ثبت نام برنامه کلاسها سرفصلهای آموزشی  
 
 
 
دوره جامع و کاربردی فتوشاپ تخصصی عکاسی  
 
در این دوره دانشجویان با کلیه ابزارها و توانائیهای موجود در محیط فتوشاپ و قابلیتهای تخصصی آنها در محیط های عکاسی آشنا شده و نقاط قوت و ضعف هر یک را مورد بحث و بررسی قرار می دهند . در مرحله اول با گزینه هایی همچون ابزارهای انتخابی و ترسیمی و ابزارهای کمکی آشنا شده و در مرحله دوم با نحوه کاربرد این ابزارها در ایجاد طرح هایی همچون انواع عکسها ، ساخت آلبوم های ژورنالی و . . . آشنا می شوند . در مرحله سوم ساخت انواع اکشن ها ، انواع رتوش ها و اعمال انواع فیلترها بر روی تصاویر مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت .
ضمنا در پایان ، نحوه کالیبره کردن مانیتور با انواع پرینترهای موجود و نکات مهم در خروجی گرفتن از کارها به دانشجویان آموزش داده می شود .
علیرغم توضیحات فوق ، ذکر این مطلب لازم است که این دوره آموزشی به دوستانی پیشنهاد می شود که قصد دارند به طور حرفه ای صرفا روی عکسها به فعالیت بپردازند .
 
 
اساتید ثبت نام برنامه کلاسها سرفصلهای آموزشی  
 
 
 
دوره جامع و کاربردی کرل دراو (  Corel Draw )  
 
در این دوره تمرکز آموزشی صرفا بر روی نرم افزار کرل دراو میباشد. از اهداف اصلی آموزشی در این دوره می توان به آشنایی کامل با محیط های وکتور ، بررسی قسمتهای مختلف نرم افزار ، بررسی و شناخت ابزارها ، تمرکز روی استفاده کاربردی از ابزارها ، بررسی تکنیکهای موثر در ترسیم آبجکت ها و  مواردی از این قبیل اشاره کرد . ضمنا بحث و بررسی برخی از تکنیکها و ابزارها که کاربرد بسیار متنوع و بیشتری را در امور اجرایی به خود اختصاص می دهند از اولویتهای آموزشی این دوره می باشد . شایان ذکر است که با توجه به ضعف اکثر دانشجویان در اجرای کاربردی ابزارها و تکنیک های این نرم افزار و به منظور برطرف نمودن آن ، تمرینات مستمر ، هدفمند و مرتبط با مطالب آموزشی بخش عمده ای از زمان آموزشی را در بر خواهند گرفت . پس از پایان سرفصلها و تمرینات مربوط به آنها ، به منظور جمع بندی و برقراری یک رابطه منطقی بین مطالب گفته شده ، دانشجویان بصورت پروژه ای اقدام به اجرای کار نموده و توانائیهای کسب شده در طی دوره را بهینه خواهند کرد.
 
 
اساتید ثبت نام برنامه کلاسها سرفصلهای آموزشی  
 
 
 

  Members
  Login  
  Pass  
     
    Forget Pass  
User Information
  User : Guest
  User ID : Guest
  Login at : Login First
Login...  
Copyright 2009 Cybertex system & network company.   All right reserved .  Company Info | Contact Us | Advertise with us