System & Network
 

 
 Company 
 
Home | Login | Register | Site Map | About Us | Contact Us
Status : I N A C T I V E _ Guest
واحد آموزشهای تخصصی سایبرتکس - دپارتمان میکس و مونتاژ  
 
دوره جامع و کاربردی میکس و مونتاژ - نرم افزار  Adobe Premiere  
 
در این دوره دانشجویان در ابتدای امر با کلیات محیط های وکتور و رستر و تفاوت میان آنها کاملا آشنا خواهند شد . سپس کار را با نرم افزار گرافیکی  Corel Draw  شروع کرده و جزئیات ابزاری و عملکردی آن را مورد بررسی و استفاده قرار می دهند .  پس از آشنایی و تسلط کامل با این نرم افزار وارد مرحله دوم شده و کار با نرم افزار  Photo Shop  را شروع می کنند .  در مرحله سوم سعی بر آن خواهد بود که با توجه به خصوصیات عملکردی این دو محیط  دانشجویان بتوانند رابطه ای منطقی بین آنها برقرار کرده و برای دستیابی به اهداف خود ، ترکیب تواناییهای بدست آمده در این دو محیط را بصورت مکمل مورد استفاده قرار دهند . مسلما با پیروی از این روش ، توانایی گرافیست به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر به مراتب افزایش خواهد یافت . در مرحله آخر اصول و قواعد مربوط به شیت بندی و خروجی گرفتن از کارهای طراحی شده ، در محیط   Free Hand  مورد  بحث و بررسی قرار خواهد گرفت .
 
 
اساتید ثبت نام برنامه کلاسها سرفصلهای آموزشی  
 
 
 
دوره جامع و کاربردی میکس و مونتاژ - نرم افزار  Edius  
 
در این دوره دانشجویان با نرم افزار ادیوس که نرم افزاری با قابلیت پخش Realtime می باشد آشنا می شوند . این نرم افزار با کارت های ویدئویی DVX و یا NX که متعلق به شرکت کناپوس می باشند و متداول ترین کارتهای ویدئویی در این زمینه هستند مورد استفاده قرار می گیرند . این نرم افزار کارتهای DVX تا نسخه 4.5 و کارتهای NX تا نسخه 5.12 که آخرین نسخه موجود در حال حاضر می باشند را پشتیبانی می کند .
ادیوس نرم افزاری است که کاملا با سرعت پردازشگر سیستم و همینطور حافظه موقت در ارتباط مستقیم بوده و هرچه توانایی سیستم بخصوص در زمینه های یاد شده بیشتر باشد کاربر می تواند لایه های بیشتری را بصورت Realtime پخش نماید.
شایان ذکر است ، دوستانی که سابقه کار با نرم افزار Adobe Premiere را دارند ، نرم افزار ادیوس را با تسلط بیشتری فرا خواهند گرفت .
البته گذراندن این دوره ملزم نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد .
 
 
اساتید ثبت نام برنامه کلاسها سرفصلهای آموزشی  
 
 
 

  Members
  Login  
  Pass  
     
    Forget Pass  
User Information
  User : Guest
  User ID : Guest
  Login at : Login First
Login...  
Copyright 2009 Cybertex system & network company.   All right reserved .  Company Info | Contact Us | Advertise with us