System & Network
 

 
 Company 
 
Home | Login | Register | Site Map | About Us | Contact Us
Status : I N A C T I V E _ Guest
واحد آموزشهای تخصصی سایبرتکس - گروه های آموزشی  
 
  دپارتمان گرافیک
 
مباحث این دپارتمان در دو دوره برگزار می شود . دوره اول شامل نرم افزارهای کرل ، فتوشاپ و فری هند بوده و دوره دوم صرفا پیرامون نرم افزار فتوشاپ و کاربرد تخصصی آن در مبحث عکاسی می باشد . افزایش قدرت خلاقیت ، شناخت رنگها ، استفاده کاربردی از ابزارها و دقت بالا در کنار تمرینات عملی از اهداف اولیه این دپارتمان میباشد .
 
 
  دپارتمان وب
 
مباحث این دپارتمان در پنج دوره برگزار می شود . دوره اول شامل مباحث مربوط به طراحی سایت های استاتیک و انیمیشن سازی بوده و دوره دوم به طراحی سایتهای داینامیک و کاربرد بانکهای اطلاعاتی می پردازد . شناخت و درک کامل جدول بندیها و اصول حرکات منظم از اهداف دوره اول و استفاده از کدها و برقراری رابطه با بانکهای اطلاعاتی SQL از از اهداف دوره دوم میباشد .
 
 
  دپارتمان تدوین ( میکس و مونتاژ )
 
در این دپارتمان دوره های جامع و کاربردی  در زمینه میکس و مونتاژ فیلم برگزار میگردد . همچنین روشهای مختلف ساخت سینک و کلیپ های ویدئویی و روش استفاده از آنها در نرم افزارهای مربوطه مطرح می شود . شناخت نرم افزارهای کاربردی و همچنین میزان سازگاری هریک با سخت افزارهای مربوطه از اهداف اولیه این دوره میباشد .
 
 
  دپارتمان تجارت الکترونیک
 
در این دپارتمان دوره های جامعی در زمینه تحلیل بازارهای مالی برگزار شده و به بحث و بررسی عوامل تاثیر گذار و میزان تاثیر هریک از آنها پرداخته می شود .  بررسی وضعیت حرکتی قیمتها ، ترسیم روندهای حرکتی بازار ، استفاده  و  شناخت اندیکاتورهای مالی و در نهایت  بررسی و بحث پیرامون نظریه های تحلیلاتی از جمله اهداف این دوره میباشد .
 
  Members
  Login  
  Pass  
     
    Forget Pass  
User Information
  User : Guest
  User ID : Guest
  Login at : Login First
Login...  
Copyright 2009 Cybertex system & network company.   All right reserved .  Company Info | Contact Us | Advertise with us